Zebranie członków WKSL w dniu 7.12.2010

W dniu dzisiejszym odbyło sie ostatnie zebranie robocze w tym roku . Był to również ostatni termin  dokonywania wpłat za udział  w spotkaniu Opłatkowym. Prezes potwierdził spotkanie Opłatkowe w dniu 13 grudnia o godz. 16.00  w sali DSP na ul Miecznikowa.

Ponadto Prezes przekazał następujące informacje organizacyjne.:

Pierwsze spotkanie już w nowym roku planowane jest na dzień 1 luty 2011 godz 17.00 w DSP na Miecznikowa.  Połączone będzie z wykładem doc.dr Bohdana Jancelewicza o pracach komisji badającej wypadki lotnicze. Będzie to ciekawy wykład gdyż prelegent był członkiem takiej komisji .

Walne Zebranie Wyborcze planowane jest na dzień 1 marca 2011 r o godz 17.00  również na Miecznikowa. Prezes apeluje o liczny udział członków WKSL gdyż będą wybierane nowe władze Klubu.

W kwietniu planuje sie spotkanie "Jajeczkowe" w terminie jeszcze nie znanym

W maju spotykamy się w dniu 4 maja we środę  godz.17.00.

I ostatnie  spotkanie przed wakacjami w czerwcu w dniu 7 czerwca godz 17.00

Z powodu rosnących wydatków i wzrastających kosztów utrzymania Klubu  na Walnym Zebraniu będzie poddane pod głosowanie zwiększenie składek rocznych z 35  na  50 zł.

8 grudnia o godz 12.00 w Sobikowie (5 km za Górą Kalwarią za rondem na Grójec) na miejscowym cmentarzu odbędzie sie pogrzeb kpt pilota  Stanisława Helińskiego.  Rodzina zmarłego bardzo serdecznie zaprasza na uroczystość pogrzebową.

{Wybrany obraz{Wybrany obraz{Wybrany obraz